Seiklusrajad

Tõeliselt seikluslik elamus!

52 seiklusmängu
5 seiklusrada
2 õhusõidurada

Tartu Seikluspargist leiad 5 erineva raskusega seiklusrada ning 64 mängu. Kõik see sobitatuna kaunisse ümbritsevasse looduskeskkonda. Kogunemiskohaks sobib meie kohvikuhoone, kus saad osta pileti, kätte varustuse ning juua tassikese kohvi. Kõik osalejad läbivad enne rajale asumist kohustusliku lühikursuse ehk instruktsiooni. Rajad on vastavalt raskusastmele tähistatud numbritega. Aega kulub kõikide radade läbimiseks, sõltuvalt nobedusest ja füüsilistest võimetest, keskmiselt 1-2 tundi.
Esimene on õpperada, kus tutvud varustuse kasutamisega ning saad reeglid raja läbimiseks, sobilik seiklejatele alates 140cm  ning kuni 110kg. Teine rada on mõeldud algajale seiklejale, kuid pakub piisavalt pinget ka kogenud külastajale. Seiklejat on ootamas 10 erinevat mängu ja kaks õhusõitu. Kolmas rada läheb aste kõrgemale ja paneb proovile seikleja tasakaalu ja julguse. Rajal on ees ootamas 11 mängu, mille läbimiseks peab turnima 8 meetri kõrgusele. Neljas rada puude latvades paneb kõik seikleja õpitud oskused proovile ning lõpeb 110-meetrise õhulennuga. Viies rada on mõeldud seiklejatele, kelle pikkuseks on vähemalt 170cm. Rada on ekstreemne ja annab head adrenaliini.
Seikluspäeva on võimalik lõpetada laskudes koos sõbraga kõrvuti ühest pargi otsast teise 300m õhusõidul. Õhusõidul on kaks paralleelset trossi, mis jooksevad oru ühest servast pargi teise otsa. Lasku üksi või võistle sõbraga, vinge kogemus igale seiklejale. Õhusõit on aja võit!